Mes rūšiuojam

Veiklių mamų klubas

emokykla

Archyvas

MOKINIŲ IR TĖVELIŲ DĖMESIUI

Mokinių profilaktinis sveikatos patikrinimas

Nepamirškite per vasarą pasitikrinti sveikatą ir apsilankyti pas odontologą.

Nustatytos formos ( Nr. 027-1/a) pažymą turite mokyklai pateikti iki rugsėjo 15 d.

         Sveikatos patikrinimo rezultatai labai svarbūs ugdymo procese. Pagal gydytojo rekomendacijas sudaromos fizinio ugdymo grupės, sužinome kokios pagalbos gali prireikti mokiniui, mokyklų sveikatos priežiūros specialistai gauna informaciją kur link kreipti pastangas, kad mokinių sveikata gerėtų. Taip pat šie duomenys naudojami bendrai mokinių sveikatos būklės stebėsenai bei analizei.

Dėl mokinio sveikatos pažymos reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją įprasta tvarka: iš anksto užsiregistruoti bei atvykti nurodytu laiku. Reikia žinoti, kad dantų būklę turi įvertinti gydytojas odontologas (dantų gydytojas). Rekomenduotina atvykti pas savo šeimos gydytoją jau pasitikrinus dantų būklę. Svarbu atminti, kad vaikas turi būti lydimas vieno iš tėvų. Be tėvų sutikimo vaiko sveikatos tikrinti negalima. Profilaktinio patikrinimo metu pamatuojamas ūgis, svoris, patikrinama rega, laikysena, išmatuojamas kraujospūdis, esant kokių nors nusiskundimų vaikas siunčiamas pas gydytojus specialistus. Turi būti atlikti kraujo ir šlapimo tyrimai, tačiau jei tokie tyrimai buvo atlikti mažiau nei prieš metus ir nenustatyta pakitimų, tyrimų nereiktų kartoti.

Patarimai:

-   Nepalikite vaiko sveikatos profilaktinio patikrinimo paskutinėms dienoms prieš rugsėjį, nuveskite vaiką pas gydytoją vasarą – išvengsite ilgo laukimo eilėse.

-   Atsakingai žiūrėkite į vaiko profilaktinį sveikatos patikrinimą, tai gali užkirsti kelią besivystančioms ligoms.

-   Reikalaukite, kad būtų atlikti visi reikalingi tyrimai.

-   Gavę pažymėjimą pasidomėkite ar visos pažymėjimo grafos yra užpildytos ir ar surašytos rekomendacijos.

-   Jei gavote nepilnai užpildytą pažymėjimą ar kilus klausimams, nebijokite klausti bei išsamiai viską išsiaiškinkite, juk tai Jūsų vaiko sveikata.

 

Mokyklos-daugiafunkcio centro dokumentai (tvarkos) mokinių sveikatai užtikrinti

Mokinių sveikatos priežiūros planas

Prevencija (skaityti žinutes)

Leave a Reply

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.45 – 11.30
5. 11.50 – 12.35
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35

Dienynas

Projektų viešinimas